POŻEGNANIE STARSZAKÓW

2024-06-19

Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

Dziś odbyło się uroczyste pożegnanie naszych starszaków, które na długo pozostanie w naszej pamięci. Sala przedszkolna wypełniła się śmiechem, wzruszeniem i wspomnieniami, które będziemy pielęgnować przez wiele lat. Uroczystość rozpoczęła się od występu dzieci, które przygotowały specjalny program artystyczny. Mali artyści zaprezentowali piosenki, inscenizację oraz tańce, które wzruszyły wszystkich obecnych. Po występach, przyszedł czas na rozdanie pamiątkowych dyplomów i upominków. Dyrekcja z dumą wręczała każdemu starszakowi certyfikaty ukończenia przedszkola. Podczas uroczystości nie zabrakło także podziękowań dla rodziców, którzy przez te lata wspierali naszą pracę i angażowali się w życie przedszkola. To dzięki Waszemu wsparciu i zaangażowaniu mogliśmy wspólnie tworzyć tak ciepłą i przyjazną atmosferę dla naszych dzieci. Na zakończenie, wszyscy zebrani zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Była to doskonała okazja do rozmów, wspomnień i dzielenia się wrażeniami z minionych lat. Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólne przeżycie tego wyjątkowego dnia. Naszym kochanym starszakom życzymy wielu sukcesów na nowej drodze edukacji, a rodzicom dziękujemy za zaufanie i współpracę. Jesteśmy pewni, że przed naszymi dziećmi stoi wiele wspaniałych przygód i wyzwań, które z pewnością pokonają z uśmiechem na twarzy.

Z serdecznymi pozdrowieniami wychowawczyni, Anna Bajer