Festyn Rodzinny "Dobrze być razem"

2024-06-10
8 czerwca odbył się długo wyczekiwany festyn rodzinny pod hasłem Dobrze być razem. Wydarzenie to przyciągnęło licznych uczestników, oferując bogaty program dla dzieci i dorosłych.
Dzieci mogły korzystać z licznych atrakcji, takich jak dmuchańce, tor przeszkód, basen z piłeczkami, malowanie twarzy, brokatowe tatuaże, warkoczyki, malowanie gipsowych figurek, malowanie na folii oraz skręcanie baloników. Jednym z najbardziej emocjonujących momentów był mecz rodzice kontra uczniowie, który dostarczył wiele radości zarówno uczestnikom, jak i kibicom.
Loteria z nagrodami, występy uczniów i przedszkolaków oraz koncert gwiazdy wieczoru, pani Barbary Lalko, uświetniły ten wyjątkowy dzień. Wielkim zainteresowaniem cieszył się również sektor kulinarny, gdzie można było skosztować pysznych dań i przekąsek.
W programie znalazły się także pokaz psów Strażaków z Jastrzębia Zdroju, prezentacje sztuk walki AIKIDO oraz występy taneczne grup Dance 4 Kids, Klarnetki Mini i Klarnetki Mini Nowe. Nowością była licytacja tortu upieczonego przez panią Agatę Mochel, która wzbudziła ogromne emocje wśród uczestników.
Na zakończenie imprezy, dla wszystkich gości strażacy z OSP Niewiadom zorganizowali szaloną atrakcję - Piana Party, która dostarczyła niezapomnianych wrażeń.
Festyn rodzinny Dobrze być razem okazał się ogromnym sukcesem, integrując społeczność lokalną i zapewniając niezliczone chwile radości i zabawy dla wszystkich uczestników.