WYCIECZKA PRZEDSZKOLAKÓW

2024-05-08

W dniu dzisiejszym wszystkie grupy przedszkolne odwiedziły „Bajkę Pana Kleksa” w Katowicach. W trakcie podróży po Bajce Pana Kleksa dzieci zwiedziły Podwodny Świat Królowej Aby - interaktywną wystawę edukacyjną poświęconą ekologii i ochronie środowiska. Czekało na nas aż 13 multimedialnych stanowisk oraz ważne dla nas zadanie - pomoc Królowej Abie

w ocaleniu planety przed katastrofą ekologiczną.Na koniec przedszkolaki uczestniczyły w warsztatach naukowych i otrzymały do przyklejenia piegi, ulubiony atrybut Pana Kleksa.

Wycieczka była wspaniałym przeżyciem dla dzieci. Dała szansę na przeżycie nowych wrażeń i sprawdzenie się w nowych wyzwaniach. Wszyscy uczestnicy wrócili z niej bardzo zadowoleni.

Tekst: Natalia Marszolik