Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

2024-09-02

W poniedziałek 2 września w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. O godz. 8.30 powitaliśmy klasę I a na sali gimnastycznej, natomiast o godz. 9.30 rozpoczęło się spotkanie na boisku szkolnym dla klas II - VIII.

z

Na początku wprowadzono sztandar szkoły i odśpiewano hymn państwowy. Uczniowie klasy VII przygotowali przemówienie upamiętniające wydarzenia z 1 września. Następnie dyrektorka szkoły, Ewa Florczyk, wygłosiła okolicznościowe przemówienie witając wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników i gości. Życząc uczniom przyjemnej nauki, pani dyrektor otwarła nowy rok szkolny 2024/2025.

Po zakończonym apelu uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami przeszli do swoich sal lekcyjnych.