Zapraszamy na festyn rodzinny - 8 czerwca 2024r.

2024-05-16
plakat z informacjami o festynie

Szanowni Rodzice,
Rada Rodziców zwraca się do Was z gorącą prośbą o pomoc w organizacji nadchodzącego festynu, który odbędzie się 8 czerwca 2024 roku, w godzinach 15:00 do 19:00.
Potrzebujemy Waszej aktywnej pomocy przy poszczególnych stanowiskach podczas festynu, takich jak obsługa kawiarenki/grilla/nadzorowanie dmuchańców, animacje, itp.
Dodatkowo, prosimy o przynoszenie różnych fantów, które posłużą do zorganizowania loterii. Fanty można składać do 24 maja w sekretariacie szkolnym.
Każda klasa/grupa przedszkolna jest proszona o dostarczenie przynajmniej dwóch lub więcej ciast w dniu festynu.
Poszukujemy także rodzica dysponującego większym samochodem, który pomoże w przewiezieniu ławek i stołów z SP 23 (7 czerwca oraz 10 czerwca w godzinach dopołudniowych).
Potrzebujemy również wsparcia w przenoszeniu, ustawianiu i składaniu ławek oraz stołów przed i po festynie.
Wszystkich chętnych do pomocy rodziców prosimy o zgłaszanie się do wychowawców klas/grup.
Mamy nadzieję, że dzięki naszej wspólnej pracy uda nam się stworzyć piękne wydarzenie, które pozwoli nam miło spędzić czas w gronie naszej lokalnej społeczności. Zebrane środki będziemy mogli zainwestować w uatrakcyjnienie pobytu w szkole i przedszkolu naszych dzieci.

Z wyrazami szacunku,